KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Gouache 16449288
nr 1644 9288
Veronika Keerdoja
(1904-1985), Sverige
Gamla växthuset, Bergianska trädgården, Frescati. Signerad, daterad -61. Gouache, 52x48 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
600 kr
måndag 23 september 2024
kl 18:48:13
21/9 21:41:15
- Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål
HÄMTA SJÄLV
Stockholm 0 kr
Malmö 400 kr
Göteborg Begär offert för hemleverans
Helsingfors 400 kr
Logga in för att se fler leveransalternativ
Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Veronika Keerdoja
Läs mer om Veronika Keerdoja
Gouache